Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

PERYÖN Kongre

Sevgili PY Okurları,

Kongre hazırlıklarımız heyecanla devam ediyor. Bu yıl da kongremizde iş dünyasında “Çalışanların potansiyellerini ortaya koyup geliştirebilecekleri; kendilerinin, şirketlerinin ve ülke refahının artması için yapılanları, yapılması gerekenleri Türkiye’den ve dünyadan örneklerle ortaya koyacağız.

İş dünyası yalnızca “işten ibaret” sınırlı bir alan değil. İşimiz bizle beraber birçok insanı ve onların ailelerini etkiliyor. Dijital dünyada herşey o kadar hızlı değişiyor ki, bunun farkına varamayıp değişimi yönetemeyenler beklemedikleri bir anda sistemin dışında kalabiliyor. Yeni dünya düzeninde değişime ayak uydurup değer yaratabilenler var olmaya devam ediyorlar.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kongremizde gündem yaratacak özgün konuları ve alanında uzman profesyonelleri ve akademisyenlerini dinleme fırsatı bulacağız. Kongremiz iş dünyasını bir araya getirip yeni network’lerin kurulmasına ve mevcutların güçlenmesine destek oluyor.

Bildiğiniz gibi 2016’da PERYÖN olarak, İnsan Yönetimi Dernekleri Dünya Federasyonu (WFPMA) tarafından düzenlenecek 16. Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’ne İstanbul’da ev sahipliği yapacağız. Bu yıl kongremizi Haliç Sütlüce’ye taşıdık ve 100’ü aşan değerli konuşmacımız ve gündem yaratacak oturumlarla 3000’ün üzerinde ziyaretçiyi ağırlamayı planlıyoruz.

Sizlerin gösterdiği ilgi ve destekleriniz bizi “daha iyiyi” yapmak için motive ediyor. Kongre, Akademi çatısı altında eğitimler, fark yaratan projeleriyle PERYÖN bu gücünü Türkiye’de insan yönetimini geliştirmeye gönlünü vermiş üyelerinden, gönüllülerden, destek için sponsor olan firmalardan alıyor. Yani gücünü potansiyelini ortaya koyabilen “insan”dan: Kaynaklarını paylaşarak, değer çoğaltan “insan”ın gücünden alıyor. Potansiyel de tıpkı sevgi gibi paylaştıkça çoğalır, gelişir ve geliştirir.

Sizleri kongremize, eğitimlerimize, proje gruplarımıza katılımcı olmaya değil birlikte değer yaratmaya davet ediyorum.

Sizi PERYÖN’e destek olmaya değil, Türkiye’de insan yönetiminin bugünü ve geleceğini birlikte şekillendirmeye çağırıyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

No Comments Yet.

What do you think?